Dodatki do projektowanych stron www. BitSerwis łódź - Serwis Naprawa Laptopów, netbooków i Komputerów stacjonarnych Łódź TEL. ☎ 510-709-280 lub 795-818-156 z bezpłatnym dojazdem po uszkodzony sprzęt do klienta. Już dzisiaj zamów usługę i ciesz się sprawnym sprzętem.

Idź do spisu treści

Menu główne:

NASZE USŁUGI
PROJEKTOWANIE WWW     PAKIET MINI     PAKIET STANDARD     PAKIET MAX     DODATKI DO STRON


  • slider od 150 zł (cena uzależniona od stopnia skomplikowania animacji)
  • galeria zdjęć od 150 zł

Dodaj do swojej strony galerię. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na Twoje zdjęcia lub chcesz na innej podstronie wyeksponować zdjęcia to zakup pakiet galera zdjęć. W ramach tego pakietu dodamy do Twojej strony, w dowolnym miejscu, nową galerię zdjęć.

  • poprawa jakości zdjęć od 150 zł

Polepszymy jakość Twoich zdjęć. Jeśli masz zdjęcia które sam wykonałeś, lub są Twoją własnością to pomożemy Ci polepszyć ich jakość. Poprzez odpowiednie skadrowanie, usunięcie zbędnych elemntów z kadru, wyczyszczenie i poprawę kolorystyczną Twoje zdjęcia będa wyglądać znacznie profesjonalniej.

  • dodatkowa podstrona 200 zł

Extra Podstrona Dodatkowa, nowa podstrona. Jeśli zamówiłeś już projekt strony u nas, ale chciałbyś dodać jeszcze jedną zakładkę. Nic prostszego. Zamów dodatkową extra podstronę, a my zrealizujemy projekt dla Ciebie.

  • teksty marketingowe od 200 zł

Nie masz pomysłu lub po prostu Ci to nie wychodzi. Nie musisz się martwić, pomożemy Ci w tym. Napiszemy za Ciebie wszystkie potrzebne teksty na stronę oraz hasła. Zrobimy to wszystko w ramach jednej opłaty.
 
 
SKUP LAPTOPÓW
Pozycjonowanie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego