Aiskomp-Usuwanie wirusów i innych szkodników internetowych Łódź - Serwis Naprawa Laptopów, netbooków i Komputerów stacjonarnych Łódź TEL. ☎ 510-709-280 lub 795-818-156 z bezpłatnym dojazdem po uszkodzony sprzęt do klienta. Już dzisiaj zamów usługę i ciesz się sprawnym sprzętem.

Idź do spisu treści

Menu główne:

NASZE USŁUGI
Usuwanie wirusów i optymalizacja systemu
Masz problem z uciążliwymi programami ? Boisz się o swoje cenne dane ? Mamy ogromne doświadczenie w usuwaniu wszelkich niechcianych programów, wirusów, trojanów itp. Przeszukamy Twój komputer pod kątem złośliwego oprogramowania i skutecznie je usuniemy. Dodatkowo zoptymalizujemy system operacyjny by działał szybciej i wydajniej bez konieczności zmiany sprzętu. Zaproponujemy odpowiednie oprogramowanie antywirusowe oraz powiemy jak uniknąć kolejnych infekcji.

Jeśli zauważysz, że Twój komputer zaczyna wolno działać lub samoczynnie pojawiają się "dziwne" strony internetowe nie zwlekaj zadzwoń tel: 510-709-280 lub 795 818 156 zwalczymy wirusa zanim stanie się coś złego.

Bez problemu usuniemy ostatnio bardzo aktywnego "Wirusa Policyjnego", który blokuje system Windows i za odblokowanie żąda zapłaty (!) - spokojnie to tylko wirus.

Jeśli w Twojej przeglądarce internetowej (Internet Explorer, Mozilla, Chrome) w ostatnim czasie zauważyłaś/eś zwiększoną liczbę reklam na różnych stronach internetowych. Samoczynnie wyskakują okienka z reklamami podczas pracy na komputerze, to może to być znak że Twój komputer jest zawirusowany !
Jeśli masz problem ze swoim komputerem lub laptopem, 
zadzwoń do nas. Pomożemy ekspresowo!
 

510-709-280
795 818 156
 
USUWANIE WIRUSÓW i INNYCH
SZKODNIKÓW INTERNETOWYCH

Usuwanie wirusów, trojanów, robaków i innych szkodliwych programów. Usuwanie irytujących reklam i stron startowych (adware).
 
 
SKUP LAPTOPÓW
Pozycjonowanie
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego